Endüstri Sistemleri Topluluğu

İzmir Ekonomi Üniversitesi Endüstri Sistemleri Topluluğu 2007 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi Endüstri Sistemleri Mühendisliği Bölümü öğrencileri tarafından kurulmuştur. Kurulmasının ardından okul içinde yaptığı akademik ve kariyer tabanlı çalışmalarla adından söz ettirmeye başlamıştır.

2010 yılında ESTIEM (European Students of Industrial Engineering and Management) bünyesine katılan kulübümüz çalışmalarına yeni bir boyut kazandırmış ve Avrupa çapında etkinlikler düzenlemeye başlamıştır. 2013 yılında düzenlediği Europe 3D Koordinasyon Toplantısı 150 etkinlik arasında yılın en iyi etkinliği seçilmiştir ve “The Best Event of the Year, 2013” ödülünü almıştır.

Yaklaşık 300 kişinin katılımıyla gerçekleşen Türkiye’nin en büyük öğrenci organizasyonlarından olan TEMÖB(Türkiye Endüstri Mühendisliği Öğrencileri Buluşması)’ü üç yıl içinde iki kere organize etmiştir.

Etkinliklerini 70’i aktif yaklaşık 300 üyesiyle sürdürmektedir. Hedef kitlesi tüm İzmir Ekonomi Üniversitesi öğrencileri olan Endüstri Sistemleri Topluluğu, yurtiçinde ve yurtdışında düzenlediği organizasyonlar ve yaptığı ortak çalışmalar ile İzmir Ekonomi Üniversitesi’nin, en aktif öğrenci kulüplerinden biridir.

Topluluğumuzun 2011 yılından bu yana düzenlediği etkinlikler için tıklayınız.
 

Website: https://www.ieuest.com
 Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/ieuest
 ESTIEM LG-Izmir Economy Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/izmireconomy 
 Twitter Hesabı: https://twitter.com/ieuest 
 ESTIEM LG-Izmir Economy Twitter Hesabı: https://twitter.com/LGIzmirEconomy