MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

Endüstri Mühendisliği

Endüstri Mühendisliği

DUYURU

Değerli Öğrencilerimiz,

Gerek MÜDEK ölçütleri ve gerekse Bologna süreçlerini göz önüne alarak, 2020-2021 Güz döneminde 1. sınıfa başlayacak öğrencilerimiz için geçerli olacak yeni bir öğretim planı hazırlandı. Tamamen yeni derslerin eklenmesinin yanı sıra, var olan derslerde de çeşitli güncellemeler yapıldı. 2020-2021 Akademik Yılı Güz dönemi itibariyle geçerli olacak güncellemelerin listesini aşağıdaki linki kullanarak inceleyebilirsiniz.

Başarılı ve sağlıklı bir öğretim yılı geçirmeniz dileğiyle...

Endüstri Mühendisliği Bölümü 

https://phoenix.ieu.edu.tr/betanix/uploads/cms/is.cs.ieu.edu.tr/3470_1601642088.pdf

 

Sevgili Öğrenciler,

İEU Endüstri Mühendisliği Ailesi’ne hoş geldiniz!

Tüm dünyayı etkileyen içinde bulunduğumuz Pandemi döneminde, geleceğinizi yönlendirmek amacıyla yaptığınız meslek tercihi konusunda sizleri ve bu süreçte desteklerini esirgemeyen ailelerinizi kutluyoruz. Endüstri Mühendisliği mesleğinin sizlere vizyon kazandıracağının farkına varmanızın ve geniş olanaklar sunacağı bilinciyle İzmir Ekonomi Üniversitesi’ni tercih etmenizin bizleri onurlandırdığını bilmenizi isteriz.

Genç ve dinamik kadrosuna, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda güncellenen öğretim programı sahip ve MÜDEK tarafından akredite edilmiş bir bölümde okuyacak olmanız nedeniyle sizlerin de mutlu olacağınıza inancımız sonsuzdur.

Sizlerin ve paydaşlarımızın sürece sağlayacağı katkılar sayesinde, ideallerinize ulaşmak adına, hep birlikte daha iyiye gideceğimiz konusunda kuşku duymuyoruz.

Saygı ve sevgilerimizle,

İzmir Ekonomi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü

SOSYAL MEDYA