Bizi takip edin
|
EN

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

Endüstri Mühendisliği

Endüstri Sistemleri Topluluğu

İzmir Ekonomi Üniversitesi Endüstri Sistemleri Topluluğu 2007 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi Endüstri Sistemleri Mühendisliği Bölümü öğrencileri tarafından kurulmuştur. Kurulmasının ardından okul içinde yaptığı akademik ve kariyer tabanlı çalışmalarla adından söz ettirmeye başlamıştır.

2010 yılında ESTIEM (European Students of Industrial Engineering and Management) bünyesine katılan kulübümüz çalışmalarına yeni bir boyut kazandırmış ve Avrupa çapında etkinlikler düzenlemeye başlamıştır. 2013 yılında düzenlediği Europe 3D Koordinasyon Toplantısı 150 etkinlik arasında yılın en iyi etkinliği seçilmiştir ve “The Best Event of the Year, 2013” ödülünü almıştır.

Türkiye Endüstri Mühendisliği Toplulukları Birliği (EMT) Türkiye'deki ve Kıbrıs'taki Endüstri Mühendisliği Topluluklarını bir arada tutmayı hedefleyen ilk ve tek Endüstri Mühendisliği ile alakalı tüzel kişiliktir. Endüstri Sistemleri Topluluğu 2016 yılından itibaren bu çatı kuruluşta bulunmaktadır. Her yıl 3 defa genel kurul düzenlenerek geleceğin endüstri mühendislerin network ağının gelişmesine, kendine ve çevresindekileri geliştirebileceği alanlar sunmaktadır.

2018 Yılında İzmir Ekonomi Üniversitesinde ilk defa gerçekleşen TEDx konferansını TEDxIzmirUniversityofEconomics adı altında gerçekleştirip kulübümüze yeni bir bakış açısı kazandırmıştır.

Etkinliklerini 70’i aktif yaklaşık 120 üyesiyle sürdürmektedir. Hedef kitlesi tüm İzmir Ekonomi Üniversitesi öğrencileri olan Endüstri Sistemleri Topluluğu, yurtiçinde ve yurtdışında düzenlediği organizasyonlar ve yaptığı ortak çalışmalar ile İzmir Ekonomi Üniversitesi’nin, en aktif öğrenci kulüplerinden biridir. 

Topluluğumuzun 2011 yılından bu yana düzenlediği etkinlikler için tıklayınız.
 

Website: https://www.ieuest.com

Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/ieuest

ESTIEM LG-Izmir Economy Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/izmireconomy

Twitter Hesabı: https://twitter.com/ieuest

ESTIEM LG-Izmir Economy Twitter Hesabı: https://twitter.com/LGIzmirEconomy

Instagram Hesabı: https://www.instagram.com/ieuest/?hl=tr

ESTIEM LG-Izmir Economy Instagram Hesabı: https://www.instagram.com/lgizmireconomy/?hl=tr

 

SOSYAL MEDYA

İzmir Ekonomi Üniversitesi
izto logo
İzmir Ticaret Odası Eğitim ve Sağlık Vakfı
kuruluşudur.
ieu logo

Sakarya Caddesi No:156
35330 Balçova - İzmir / TÜRKİYE

kampus izmir

Bizi Takip edin

İEU © Tüm hakları saklıdır.